Przejdź do treści
Krybus Music

O mnie

O mnie

Nazywam się Daniel Krybus i chętnie poprowadzę Twoją imprezę! Od 2013 roku aktywnie działam na rynku muzycznym. Młodzieńcza ciekawość czegoś nowego z biegiem czasu przerodziła się w coś więcej, ogromną pasję ale też i sposób na życie. Doświadczenie które przez te wszystkie lata nabyłem, pozwala mi poprowadzić każde wydarzenie na bardzo wysokim poziomie. Specjalizuję się głównie w prowadzeniu wesel, ale można mnie spotkać również na urodzinach, jubileuszach, potańcówce czy też imprezie firmowej. Nie boję się mikrofonu, jestem osobą bardzo charyzmatyczną a z mojej twarzy nigdy nie znika uśmiech.

Daniel Krybus Music

Po kilku latach współpracy z okolicznymi agencjami artystycznymi w 2017 roku postanowiłem otworzyć własną firmę Krybus Music na której stronie, właśnie się znajdujesz. Tak jak już wspominałem, jestem w szczególności prezenterem muzycznym, wodzirejem oraz konferansjerem. Lecz firma oprócz tego oferuje znacznie więcej. Znajdziesz u nas wszystko czego tylko potrzebujesz aby każda impreza była niezapomniana. Ze swojej strony na każdej imprezie zapewniam nagłośnienie, oświetlenie oraz profesjonalne prowadzenie. Każde ze zleceń wykonuję osobiście, jedynie czasami pomagają mi dodatkowe osoby, gdyż nie wszystko jestem w stanie zrobić zupełnie sam. Dodatkowo swoim klientom oferuję animacje dla dzieci, efekty specjalne podczas wesel, możliwość wynajęcia dekoracji czy też namiotu plenerowego z wyposażeniem. Więcej na ten temat znajdziecie w zakładce „Oferta”. Celem firmy jest ciągły rozwój i sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta.
DJ Daniel Krybus

co mnie wyróżnia

doświadczenie

posiadam doświadczenie jako prezenter i wodzirej co stanowi gwarancję udanej zabawy

zaangażowanie

moja praca jest także moją największą pasją i dlatego angażuję się całym sobą w każde zlecenie

Jakość

zapewniam zabawę na wysokim poziomie, wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający oraz różne animacje

Oferta

Jestem przede wszystkim prezenterem muzycznym, wodzirejem oraz konferansjerem. Oferta mojej firmy jest o wiele szersza i obejmuje wszystko co jest związane z organizacją imprez.

134
znanych utwów
10
poprowadzonych wesel
2
lat doświadczenia